KONST / Litografier / Färglitografi 11676227

nr 1167 6227

Curt Sjöberg

(1911-1987), Sverige

Färglitografi, Curt Sjöberg (1911-1987), Trosa Torg, signerad och numrerad 78/360. Motivet: 41x60

Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 mars 2018
kl 18:32:07

27/2 18:22:53 1      Vinnande bud

Curt Sjöberg

Läs mer om Curt Sjöberg